KONST / Litografier / Färglitografi 13967377
nr 1396 7377
Per Julius
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 99/360, yttermått inklusive ram: 51x38-62x46 cm
Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:54:11
300 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Per Julius
Läs mer om Per Julius